עורך דין מקרקעין | משה סיון

במהלך חיינו אנו נזקקים לא אחת לשירותיו של עורך דין מקרקעין. בעת רכישת דירה חשוב להסתייע בשירותיו של עורך דין מקצועי, אשר יקבל לידיו את חוזה הדירה שרכשנו, יכין את כל המסמכים הדרושים למס שבח וכדומה.

עורך דין מקרקעין – שירותים

אין הרבה תחומים שמושכים אליהם מתעניינים כמעט בכל הגילאים ובכל האזורים בארץ כמו תחום הנדל"ן, כי מי מאיתנו לא היה רוצה להיות בעליה של דירה? בתחום הנדל"ן מתבצעות עסקאות שמצד אחד כוללות רק את השכרתן של דירות, מצד שני כוללן את מכירתן, ובנוסף לכך ישנן עסקאות בסדרי גודל הרבה יותר משמעותיים מבחינה כלכלית. זה לא משנה על איזו פעולה בתחום הנדל"ן מדובר ועל איזו עסקה רוצים לחתום, כי בכל מקרה לא ניתן יהיה לעשות זאת ללא שירותיו של עורך דין.

תפקידו של עורך דין מקרקעין

בכל עסקה שאתם מבצעים, בין אם זו השכרה, מכירה, פרויקט של תמ"א 38 או כל דבר אחר, אתם חייבים לדרוש שירותי עורך דין המתמחה בתחום המקרקעין, כדי שיוכל לדאוג לאינטרסים שלכם. למעשה הוא יהיה זה שיוכל להכין את ההסכמים ואת החוזים השונים לחתימה, וזה חשוב ביותר כיוון שבמידה ומשהו לא ילך כשורה, החוזים והמסמכים האלה יוכלו לשמש אתם בבית המשפט.

עורך דין שנותן שירות מצוין

בבחירתו של עורך דין מקרקעין לא כדאי לקחת סיכונים, ולא מומלץ לפנות אל אדם שאין לו מספיק ניסיון. לכן, אם אתם מחפשים עורך דין שיוכל ללוות אתכם בכל עסקת נדל"ן באשר היא, הבחירה הטבעית והנכונה תהייה לפנות אל עורך הדין משה סיון. עו"ד משה סיון מביא איתו לכל עסקה יותר מ35 שנות ניסיון, כך שאין גבול לבקיאות ולמקצוענות שלו ולכן זו בחירה טובה.