עריכת צוואה | משה סיון

הצוואה היא תהליך משפטי אשר מטרתו היא לאשר ירושת נכסים  וכספים אחרי מותנו, בדרך כלל האנשים שאליהם נוריש את ממומנו הם הצאצאים או האחים שלנו, לאדם יש זכות בחירה מלאה לאן הוא ירצה להוריש את כספו.

חשוב להבין שבמידה ולא עושים את תהליך המשפטי של הצוואה בצורה מקצועית ייתכן ויהיה ניתן לבטלה או לעקוף אותה בדרכים משפטיות, לכן לפני שאנחנו עוברים תהליך משפטי מסוג זה אנו חייבים להתייעץ עם גורם מקצועי ביותר.

עריכת של צוואות

איך מתבצעת צוואה נוטריונית ?

המצווה מצהיר שזו היא צוואתו ומקריא אותה \ מציג אותה לנוטריון שתפקידו הוא לאשר בסופו של דבר את הצוואה וכך הצוואה מקבל תוקף משפטי.

אישור נוטריון נותן לגיטימציה מלאה להמשך תהליך הצוואה ובכך המצווה יעלה עוד שלב בהבטחת "איכות" צוואתו והגנתו מפני עקיפות בחוק.

במידה ואתם התעניינתם  לגבי צוואה נוטריונית ואתם זקוקים ל- אישור נוטריון אז בהחלט הגעתם אל המקום הנכון – עו"ד ונוטריון משה סיון הינו פעיל בתחום למעלה מ-35 שנה וכבר ליווה מאות לקוחות אשר היו זקוקים לאישור צווה נוטריונית.

התקשרו עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם לקביעת פגישה.

חשיבותן של עריכת צוואת

ההורים שלכם פנו אליכם בזמן האחרון והחלו לדון איתכם בנושא הצוואה שלהם? אם כך, יכול להיות שעכשיו זה הזמן שלכם לעזור להם להכין צוואה. איש לא רוצה לחשוב על סוף ימיו ועל כך שהוא צריך לחלק את הרכוש שלו, אך האמת היא שעדיף לעשות אך זה ולא לדחות את העניין. כל אחד מאיתנו צובר לא מעט רכוש במהלך החיים, ואין דבר גרוע יותר מאשר לראות את הילדים מתווכחים ורבים על חלוקת הרכוש. לכן הדרך הטובה ביותר שבעזרתה תוכלו לעזור להורים שלכם, היא אם תמצאו להם עורך דין שיוכל לבצע עבורם עריכת צוואות.

צוואה שאפשר לשנות

כשמדברים על עריכת צוואות אומנם מדברים על עניין רשמי ביותר שבסופו של דבר יהיה המסמך שעל פיו יהיה לפעול אחרי מותו של האדם, אך יחד עם זאת, כדאי לדעת שאפשר יהיה גם לשנות את הצוואה הזאת. כלומר, אם ההורים שלכם רוצים לחתום על צוואה בעודם בני 70 והם יחיו אחרי החתימה על הצוואה עוד עשרים שנה, הרי שבמהלך העשרים השנה הללו הם יוכלו לשנות את הצוואה בכל רגע נתון.

איך כותבים צוואה

עורך דין שמבצע עריכת צוואות יוכל לתת לכם ולהורים שלכם שירות מצוין, כי למעשה ישנם מסמכים רשמיים שיוכלו לעזור לו לבצע עבור ההורים שלכם את השירות הזה. אומנם זה נכון שלכל אחד מאיתנו יש רכוש אחר שהוא צבר במהלך החיים, אך יש גם מסמכים פורמאליים של צוואות אשר יכולים לשמש כל אחד מהלקוחות שמגיעים אל עורך דין העוסק בתחום.