עורך דין ירושה | משה סיון

אנו שומעים חדשות לבקרים כי קיימים סכסוכים משפחתיים בנושא ירושות.

עורך דין ירושה – מתי פונים

ההתמודדות עם פטירתו של אדם קרוב לא כוללת רק את ההתמודדות הרגשית, כי גם מבחינה בירוקרטית מחכים לכם לא מעט שלבים עד היום שבו תוכלו לקבל את הירושה המובטחת לכם. השלב הראשון הוא להנפיק מסמך שנקרא צו ירושה, ועל מנת שתוכלו לעשות זאת אתם זקוקים כמובן לשירותיו של עורך דין.

עורך דין שידאג להוציא צו ירושה חוקי

חשוב לדעת שצו ירושה הוא אומנם צו שכולל בתוכו את שמותיהם של היורשים או היורש, אך הצו הזה לא יוצר את הזכות שלהם לרשת. בצו הזה, אשר לקיומו ידאג עורך דין, כתובים נתונים שונים וחשובים שכוללים את המקום שבו נפטר האדם, את השעה ואת הזמן, וגם כמובן את שמותיהם של היורשים. בנוסף לכך, בצו זה כלול גם חלקם של היורשים, ואין ספק שאם אתם רוצים להתחיל לקדם כבר עכשיו את מימוש צוואתו של אדם שאתם יורשים שלו, הרי שעליכם לפנות אל עורך דין מוסמך ובעל ניסיון.

עורך דין ירושה שכדאי לפנות אליו

בין אם אתם היורשים היחידים ובין אם אתם רק חלק מהיורשים, כדאי מאוד שתיפנו אל עו"ד מומחה לענייני ירושה. כולנו מכירים את הויכוחים והמריבות שעלולות להופיע כתוצאה מעניינים של צוואות וירושות, ולכן כדאי שלא תבחרו באופן שרירותי את עורך הדין שלכם. עו"ד שכדאי לפנות אליו הוא אדם עם ניסיון ורזומה מצוין, ואין ספק שעורך הדין משה סיון הוא אדם כזה. יש לו ניסיון של שנים רבות בתחום והוא יוכל לשרת נאמנה גם אתכם.