עורך דין פתח תקווה

עורך דין פתח תקווה בנושאי מקרקעין, הסכמי ממון, צוואות וירושה

משה סיון, עו"ד ונוטריון מנהל משרד לעריכת דין, למעלה מ-35 שנה. בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת"א. חבר לשכת עוה"ד בישראל מאז 1975. חבר הוועדה לענייני ירושה  בלשכה . חבר הועדה לענייני משפחה בלשכה . חבר במוסד הבוררות בלשכה . מגשר מוסמך. נוטריון מאז 1990 בעל רשיון לשמש כסנגור בבתי דין צבאיים, שימש כקצין משפטים ותובע צבאי בפרקליטות הצבאית .

עו"ד משה סיון בעל נסיון רב בלטיגציה – הופעות בערכאות שונות, לרבות בית המשפט העליון ,משתתף בפורום חוק ומשפט כמומחה בדיני הגנת הצרכן ,מפרסם מאמרים בנושאים משפטיים , משרד עורך הדין – משה סיון- ממוקם במרכז פ"ת. פועלים בו 5 עורכי דין בתחומי משפט  שונים .

משרד עורך דין משה סיוון הוא משרד וותיק המעניק ללקוחותיו ייצוג בבתי המשפט במגוון תחומים: הסכמי ממון, ירושה, צוואות, נוטריון ועוד. במהלך חיינו אנו נזקקים לא אחת לשירותיו של עורך דין מקרקעין. בעת רכישת דירה חשוב להסתייע בשירותיו של עורך דין מקרקעין  אשר יקבל לידיו את חוזה הדירה שרכשנו, יכין את כל המסמכים הדרושים למס שבח וכדומה.

גם כאשר אנו באים עם בחיר או בחירת ליבנו בברית הנישואים וברשותנו הון עצמי שאותו אנו רוצים להסדיר, עורך דין פתח תקווה המתמחה בהסכמי ממון ינסח עבורנו מסמך משפטי המסדיר את רכושנו במקרה של גירושין ופרידה. דוגמא נוספת היא עורך דין ירושה. אנו שומעים חדשות לבקרים כי קיימים סכסוכים משפחתיים בנושא ירושות. עורך דין צוואות אמון על הכנת צוואה קבילה בבית משפט עבור אלו החפצים בכך,  צוואה אשר תסדיר את ממונם ואת חלוקת הרכוש לאחר מותם. ישנם משרדי עורכי דין אשר משלבים כמה תחומים יחדיו כדוגמת משרד עורכי הדין משה סיוון.