נוטריון ראש העין – משה סיון

חיפשתם נוטריון ראש העין?

ראוי  שתקבלו ייעוץ נוטריוני מקצועי – במשרדו של משה סיון אשר מנהל כבר למעלה משלושים וחמש שנים וליווה מאות עד אלפי לקוחות אשר היו זקוקים לייעוץ נוטריוני. תוכלו לקבל את הייעוץ והכוונה על הצד הנכון והמקצועי ביותר.

זה לא משנה אם אתם זקוקים לאישור נוטריוני לצוואה, יפוי כח נוטריוני, או אישור תרגום,וכל תהליך פשוט עד מורכב – התפקיד של ה נוטריון הוא לתת לכם את המענה המהיר והכי מקצועי שיש תוך כדי עדכון ושיתוף מלא של הלקוח.

אודותיי

משה סיון, בוגר הפקולטה למשפטים שבאוניברסיטת תל-אביב. במסגרת שירותיי אני מביא איתי ניסיון רב שנים במגוון תהליכים משפטיים שונים לרבות ערכות שונות ובית המשפט העליון.

במשרדי תוכלו לקבל שירותים במגוון תהליכים המצריכים ייעוץ וליווי משפטי. בין היתר משרדי עוסק בהסכמי ממון, צוואות הדדיות ,תרגומי מסמכים באישור נוטריוני בספרדית, עברית ואנגלית, , ליווי ובדיקת עסקאות נדל"ן, דיני ירושה, ליווי בעת גיבוש וחתימה על חוזה ועוד.

לצד היותי נוטריון משנת 1990, אני חבר בוועדה לענייני ירושה ובוועדה לענייני משפחה. משמש ובעל ניסיון  בגישור.להעמקת ההיכרות תוכלו לקרוא מאמרים משפטיים המתפרסמים באתרי.

צרו איתי קשר

אם חיפשתם שירות נוטריון בראש העין, משרדנו ממוקמים בפתח תקווה הקרובה ונכונים לספק לכם ייעוץ משפטי וליווי מקצועי. התקשרו כעת או השאירו את פרטיכם בשדה יצירת הקשר ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים.