נוטריון ספרדית

כל מה שצריך לדעת לגבי עור דין נוטריון ספרדית

נוטריון ספרדית הוא עו"ד המוסמך לאשר ולאמת מסמכים בספרדית, אשר יכולים לשמש בתור ראיות עבור בתי המשפט בישראל ובעולם, כמו גם עבור רשויות ממשלתיות אחרות. נוטריון ספרדית צריך לשלוט בשפה הספרדית כשפת אם ולהכיר את עיקרי השיטות המשפטיות במדינות דוברות ספרדית ברחבי העולם.

תרגום מדויק

את התרגומים של המסמכים המשפטיים בין עברית לספרדית ולהפך, יש לעשות במדויק תוך שימוש במונחי המשפטיים הרלוונטיים, על מנת שבתרגום לא יהיה שיבושים וטעויות, שנגרמות מטעיות ניסוח ושפה לא ברורה. כאשר המסמכים מנוסחים בידי נוטריון ספרדית אור יהודה שיודע את מלאכתו היטב, ניתן יהיה לתת למסמכים השונים, תוקף ראייתי, מהותי ומשפטי מחייב.

מסמכים ממשרד הפנים

בין שאר המסמכים שעורך דין נוטריון ספרדית בבני ברק, כמו עורך דין משה סיוון, יתרגם ויפיק ניתן למנות, תעודת שינוי שם, תמצית רישום ממרשם האוכלוסין, תעודת שונות ממשרד הפנים כגון, לידה, פטירה, נישואין וגירושין. נוטריון ספרדית בסביון יכול להידרש גם לתרגום של פסקי דין בתי מערכאות שונות ותארים אקדמאים ותעודות לימוד ממוסדות להשכלה גבוהה.

תעודות ואישורים

במשרדיו של נוטריון ספרדית אור יהודה נעשה שימוש גם עבור תרגום תעודות רפואיות, תרגום תעודת יושר של משטרת ישראל, תרגום צוואות ומסמכי ירושה, תרגום צווים של בתי המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני, הסכמי ממון ומסמכים משפטיים הנוגעים לתביעות אזרחיות.

תרגום לפעילות עסקית

גם עבור פעילות עסקית וכלכלית יש צורך במקרים רבים בשירותי נוטריון ספרדית בבני ברק, לשם תרגום ואישור נוטריוני של מסמכים מגוונים כגון, תעודת התאגדות, תזכיר תקנון של החברה, הסכמים במקרקעין, חוזים מסחריים, הסכמי מכר ורכישה והסכמי שכירות. נוטריון ספרדית בסביון מוסמך לבצע את כל הפעולות שבסמכותו של נוטריון, רק בשפה הספרדית בנוסף לעברית.

מקצועיות וניסיון נוטריון ספרדית

אם אתם זקוקים לייעוץ של נוטריון ספרדית פ"ת או זקוקים לתרגום ואישור של מסמכים הקשורים לדיני משפחה, צוואות וצווי ירושה, הסכמי ממון וידועים בציבור או צוואה, כדאי לכם להכיר את עורך דין נוטריון ספרדית פ"ת, משה סיוון.  הוא מייצג, מייעץ ומתרגם ללקוחות במגוון, של נושאים הקשורים לדיני משפחה, צוואות וצווי ירושה, הסכמי ממון וידועים בציבור או צוואה. עורך דין משה סיוון מתמחה בסוגיה המורכבת של ניסוח הסכמי ממון , איזון משאבים, רכוש משותף וחלוקת רכוש.