משה סיוון שירותי נוטריון

רבים מאיתנו, זקוקים לאישורים נוטריונים בנושאים שונים. למשל, חתימה נוטריונית על צוואות, אנשים שמעוניינים ללמוד בחו"ל באוניברסיטאות, חתימה נוטריונית על תעודת לידה, תעודת פטירה, תעודת נישואין, כאשר הן צריכות לעבור תרגום מעברית לשפות יעד  שונות ועוד. יש למצוא עורך דין נוטריון שהוא וותיק בתחום מזה עשרות שנים, כמו משה סיוון שירותי נוטריון, אשר עוסק בתחום זה כבר עשרות שנים. במקרים שבהם יש לתרגם מסמכים חשובים למוסדות חוץ מסוימים, יש לחתום בחותמת אפוסטיל.  יש למצוא משרד וותיק ואמין של נוטריון אשר מבצע חתימות נוטריונית, אימות חתימה או תרגום של מסמכים חשובים שללא חותמת נוטריונית, הם לא יהיו ברי תוקף.

משרדו של משה סיוון שירותי נוטריון, יוכל לשלוח אתכם או את המסמכים למשרד החוץ, על מנת שייחתם בחותמת החשובה הנקראת אפוסטיל. למשל, יש לוודא כי המסמך שיוגש לנוטריון למטרת חתימה או אימות, יהיה נאמן למקור וזה תפקידו של נוטריון.

שירותי נוטריון באזור המרכז

מי שגר במרכז וצריך, שירותי ם נוטריוניים, מומלץ כי ימצא עו"ד נוטריון בפתח תקווה, אשר נמצאת באזור המרכז. למשל גם הסכמים רבים, נעשים באמצעות ייפוי כוח, אשר חייב להיחתם ע"י נוטריון. גם בתהליכים של מכירה או רכישה של נכס, ישנם מקרים רבים שיש להיעזר בשירותיו של נוטריון. ההמלצה היא למצוא עו"ד ונוטריון אשר מבצע מגוון רב של שירותים נוטריוניים תחת אותה  קורת גג כמו משרדו של משה סיוון שירותי נוטריון.  משרד נוטריון וותיק ואמין, מספק שירותים משפטיים כגון, עריכת מסמכים הנדרשים ע"י ביהמ"ש, או לרשויות שונות, ם בארץ או בחו"ל. ישנם משרדי עו"ד נוטריון בראש העין,  אשר מספקים שירות חיוני זה.

משה סיוון שירותי נוטריון – ניסיון מקצועי עשיר

את הקריירה המשפטית שלי, התחלתי בלימודי משפטים  באוניברסיטת תל אביב בשנת 1969  – 1974.  בשנת 1975 כבר פתחתי את משרד משה סיוון שירותי נוטריון, את רישיון נוטריון, קיבלתי בשנת 1990 וכן, משרדי עוסק בניהול משפטים בערכאות השונות בבתי משפט השלום, בתי המשפט המחוזיים, בביהמ"ש העליון ובבתי הדין הרבניים. אני עורך גם הסכמי ממון לפני נישואין או מגורים  משותפים של בני זוג, הסכמי ממון לאחר נישואין ובאישור ביהמ"ש לענייני משפחה. כמו כן, אני עוסק בניהול משפטי גירושין, ניהול תיקי מזונות, ניהול פירוק ושיתוף ברכוש ובעל ידע רב בדין העברי.  בין יתר ההתמחויות , אני אף עוסק בדיני מקרקעין וכל הקשור ותכנון ובניה בוועדות השונות ועוד. אני מעניק שירות לאנשים מוגבלים וקשישים בביתם, כאשר יש צורך בעריכת חוזים, צוואות וחתימות נוטריונית.