חוזה מכירת דירה | משה סיון

חוזה מכירת דירה הוא השלב האחרון שבו מנהלים עורכי הדין את עסקת מכירת הדירה הלכה למעשה, כאשר הצדדים אותם הם מייצגים סיכמו את כל הפרטים החשובים הנוגעים להתחייבותם. מה נכלל בהסכמת שכר הדירה? פרטי שני הצדדים הכוללים בין היתר תעודת זהות, הצהרות שני הצדדים, מהותו של ההסכם, מועד המסירה, פיצויים במקרה שבו אחד הצדדים מפר את העסקה וגורם בכך לביטולה, הסכום שאותו יקבלו שני הצדדים, ולוחות זמנים. ישנם גם סעיפים אחרים שונים שאותם ניתן להתאים בכל מקרה לגופו.

חוזה מכירה – הדרך הנכונה לחתום

רוב האנשים לא קונים או מוכרים דירה יותר מפעם אחת בחיים, והסיבה העיקרית לכך היא שמדובר על עסקות בסדר גודל כספי מאוד גדול. יתרה מכך, אנשים רבים זקוקים להלוואת משכנתא מהבנקים השונים על מנת שהם יוכלו לממן את קנייתה של דירה שעליה הם חולמים מזה שנים, ולכן טבעי שכל המעמד הזה מרגש את המוכרים ואת הקונים. עם זאת, ולמרות ההתרגשות הגדולה, חשוב להבין שחוזה דירה זה דבר שצריך לערוך בצורה רצינית ומקצועית, ולשם כך יש לפנות לעורך דין שמומחה בתחום.

חוזה מכירת דירה מתבצע בעזרת מספר עורכי דין

הדבר הראשון שכדאי לדעת בנוגע לביצוע של חוזה מכירת דירה, זה שנהוג שכל אחד מהצדדים מגיע עם עורך הדין שלו. בחוזה כזה מופיעים מצד אחד פרטים אישיים כמו שמות, שמות משפחה ומספרי תעודת זהות, אך מצד שני מופיעים בו גם פרטים טכניים בנוגע למכירה של הדירה. מתי תתבצע העסקה, מה הסכום שעליו הסכימו שני הצדדים וגם מהו גובה הפיצויים במידה ואחד מהצדדים מחליט להפר את החוזה מסיבה כזו או אחרת.

חוזה דירה מצריך עורך דין בקיא

על מנת שתוכלו גם אתם לחתום על חוזה שיתחשב בצרכים וביכולות שלכם ועל מנת שתוכלו להיות רגועים שהכול נעשה על פי החוק ובצורה מכונה, כדאי שתבחרו עו"ד מקצועי. עו"ד משה סיון ישמח לתת לכם שירות מקצועי בתחום, ממש כפי שהוא נתן ללקוחות רבים אחרים במשך 35 השנים האחרונות שהוא במקצוע.