הסכם ממון

בעבר הרבה מאוד אנשים היו עושים טעות קריטית ולא חותמים על הסכם ממון לפני נישואין.

בימנו 1 מתוך 3 זוגות מתגרש, ובלא מעט מקרים הסוף לא נגמר ברכות, אלא בגירושין מכוערים – בהרבה מאוד ממקרי הגירושין שאינם חתומים על הסכמי ממון, מוצאים אחד מבני הזוג פרצות ודרכים משפטיות להשיג ממון שלא באמת שייך להם.

עורך דין הסכם ממון

גם כאשר אנו באים עם בחיר או בחירת ליבנו בברית הנישואים וברשותנו הון עצמי שאותו אנו רוצים להסדיר, עורך דין המתמחה בהסכמי ממון ינסח עבורנו מסמך משפטי המסדיר את רכושנו במקרה של גירושין ופרידה. דוגמא נוספת היא עורך דין ירושה. אנו שומעים חדשות לבקרים כי קיימים סכסוכים משפחתיים בנושא ירושות. עורך דין צוואות אמון על הכנת צוואה קבילה בבית משפט עבור אלו החפצים בכך, צוואה אשר תסדיר את ממונם ואת חלוקת הרכוש לאחר מותם. ישנם משרדי עורכי דין אשר משלבים כמה תחומים יחדיו כדוגמת משרד עורכי הדין משה סיוון.

כולנו מרגישים שמחים ביום החתונה שלנו ואף אחד לא באמת רוצה לחשוב על פרידה מבן הזוג, אבל אנשים ריאליים ומחושבים ידעו שיש סיכוי לא רע בכלל שזה יכול לקרות – לכן לפני כל טקס נישואין חייבים עורך דין הסכם ממון שידע לתת את המענה הטוב ביותר.

מעוניינים לבצע הסכם ממון לפני נישואין ? הגיע הזמן שתעשו זאת אצל עורך דין הסכם ממון מקצועי שידע לעשות זאת בצורה המקצועית והטובה ביותר.

התקשרו למשרדנו כבר היום או השאירו פנייתכם בטופס יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם על מנת לתאם פגישה ראשונה ולהתחיל תהליך הסכם הממון.

הסכם ממון לפני נישואים

ההחלטה להתחתן היא בהחלט החלטה מרגשת שלא כל אחד מקבל, ואם אתם רוצים לעשות את זה, לא כדאי יהיה לוותר על הסכמי הממון. אומנם זה נכון שלא קל לדבר על כסף ועל מקרה של פרידה ביום שבו רוצים להתאחד ולהקים משפחה, אך יחד עם זאת, זה חלק מהחיים. הניסיון מוכיח שזוגות שלא דברו על הסכם ממון לפני הנישואים מצאו את עצמם בסיטואציות שלא היה קל להתמודד איתן, ולכן בהחלט חשוב שגם אתם, לפני שאתם נכנסים בברית הנישואים, תעשו הסכם ממון.

פניה לעורך דין מקצועי

יש מספר עורכי דין שיוכלו לערוך לכם הסכמי ממון, ואין ספק שאם רוצים שהסכם הממון שלכם יהיה בתוקף ובהחלט יוכל להיות טוב עבור כל אחד מהצדדים, אתם צריכים לפנות אל עורך דין מנוסה. בדרך כלל באיחוד שבין שני אנשים יש אחד שמגיע עם יותר ממון לעומת השני, ובהחלט צריך להתחשב בנתונים האלה כאשר מנסחים הסכם ממון. אין כל סיבה שבגללה אתם לא צריכים לחתום על הסכם כזה, כי אפילו אם הדבר נראה לכם פחות רומנטי, אתם תראו שבעת צורך זה יהיה בדיוק מה שיוכל לקצר לכם את התהליך.

הסכם ממון צריך להתחשב בעתיד

חשוב לדעת שכאשר מנסים לחתום על הסכם ממון אי אפשר להתייחס רק למצב הנוכחי, אלא גם לצפי של הממון המשותף שיהיה לכם בעתיד. כל אחד מכם עובד בתחום אחר ולכל אחד יש סיכוי אחר להכניס עוד כסף וממון לתא המשפחתי, ויש לקחת את זה בחשבון בעת החתימה על חוזה הממון לפני הנישואים.