הסכם ממון

כל מה שרצית לדעת לגבי הסכם ממון

הסכם ממון בין בני זוג נועד לקבוע בבירור את אופן חלוקת הרכוש בין בני הזוג במקרה של פרידה, גירושים או חס ושלום, פטירה. הסכם ממון יכול למנוע מחלוקות הכלכליות בין הצדדים במקרה של פרידה או גירושין.  הסכם ממון בין שמנוסח היטב יכול להבטיח מידה מסוימת של ביטחון בקרב בני הזוג שאם הזוגיות תסתיים מכל סיבה שהיא, חלוקת הרכוש תיעשה באופן הוגן.

סיבות לחתימה מאוחרת

רבים מחפשים במנועי החיפוש את המונחים, הסכם ממון חיים משותפים מחיר, כמו גם, הסכם ממון מחיר.. הדבר נובע כתוצאה מההתעניינות הציבורית בנושא. יש מקום להרחבה מהן הסכם ממון וחיים משותפים ולמה חשוב כל כך לחתום עליו. בדרך כלל בני זוג בוחרים לחתום של הסכם ממון לפני החתונה. חתימה על הסכם ממון לאחר הנישואים מתרחשת במקרים רבים כאשר מי מבני הזוג נמנע מהעלאת הנושא לדיון עקב החשש מהתגובה של בן הזוג השני לפני החתונה.

מה כולל הסכם הממון

על הסכם ממון לפני חתונה להתייחס לרכוש שנצבר לפני הנישואין, אך גם לרכוש שייצבר במהלך החיים המשותפים.  בדרך כלל, הסכם ממון לפני חתונה יקבע כי בני הזוג שומרים כל אחד את רכושו מלפני הנישואין ואת האופן שיחלקו את הרכוש שנצבר במהלך השנים. בזמן עריכת הסכם ממון צריך להתייחס לכל הרכוש, כגון, נכסי דלא ניידי, חסכונות, עסקים וירושות. ניסוח ההסכם במדויק חשוב מכיוון שהחוק מתייחס ברצינות הראויה למעמד חתימה על הסכם ממון והסיכויים להביא לביטולו אינו גדולים.

הסכם ידועים בציבור

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות ישראלים בוחרים לעשות הסכם ממון ידועים בציבור. ההסכם בא להגן על רכוש בני הזוג עבור זוגות שמנהלים חיים משותפים. הסיבות שמובילות בני זוג לבחור שלא להינשא אלא לבחור באופציה של הסכם ממון ידועים בציבור הן דתיות ואישיות.

מקצועיות וניסיון בניסוח וליווי הסכם ממון ידועים בציבור

אם אתם זקוקים לייעוץ בנוגע לניסוח הסכם ידועים בציבור בבני ברק או שאתם מחפשים הסכם ממון חיים משותפים מחיר שווה לכל נפש כדאי לכם להכיר את עורך דין ונוטריון משה סיון. הוא מייצג ומייעץ ללקוחות במגוון, של נושאים הקשורים לדיני משפחה, צוואות וצווי ירושה, הסכמי ממון וידועים בציבור או צוואה. עורך דין משה סיוון מתמחה בסוגיה המורכבת של ניסוח הסכם ממון ידועים בציבור, איזון משאבים, רכוש משותף וחלוקת רכוש. פנו בהקדם לייעוץ וחתימת הסכם ממון מחיר משתלם.