אישור אפוסטיל

מהו אישור אפוסטיל ומי יכול להנפיק אותו

אישור אפוסטיל  הוא אישור ממוסד בעל תוקף מדינתי למסך ציבורי. האישור נותן למסך תוקף משפטי במדינות אחרות שחתומות על האמנה. עבור אישור אפוסטיל לא מספיק שיהיה חתום בידי עורך דין ונוטריון אלא לקבל לגביו אישור של משרד המשפטים ומשרד החוץ כמו גם של הקונסוליה של המדינה אליה מיועד המסמך המחייב.

ההליך הבירוקרטי

התהליך של שירותי אפוסטיל אור יהודה מורכב מבחינה בירוקרטית וכדאי לעשותו בעזרת עורך דין ונוטריון המתמחה באותה המדינה. הפקידות במשרדי הממשלה השונים שמוסמכים כדין להעניק את האישור תלוי במידה רבה בתחום בו עוסק המסמך ולשיוכו הבירוקרטי של משרדי הממשלה השונים. דוגמאות למסמכים שנדרש עבורם שירותי אפוסטיל בבני ברק הם, תעודות נישואין, אישורי לימודים ואשרות עבודה. בתהליך ההנפקה של שירותי אפוסטיל בסביון, מלבד שכרו של העורך דין המטפל יש לשלם אגרה של 35 שקלים למשרד המנפיק.

תרגום מדויק

עבור הכנת שירותי אפוסטיל פ"ת  למסמכים לארצות דוברות ספרדית יש לבצע הכנות מקדמיות שונות. את התרגומים של המסמכים המשפטיים בין עברית לספרדית ולהפך, יש לעשות במדויק תוך שימוש במונחי המשפטיים הרלוונטיים, על מנת שבתרגום לא יהיה שיבושים וטעויות, שנגרמות מטעיות ניסוח ושפה לא ברורה. כאשר המסמכים מנוסחים בידי שירותי אפוסטיל אור יהודה ועורך דין שיודע את מלאכתו היטב, ניתן יהיה לתת למסמכים השונים, תוקף ראייתי, מהותי ומשפטי מחייב.

תרגום לפעילות עסקית

גם עבור פעילות עסקית וכלכלית יש צורך במקרים רבים בשירותי נוטריון ספרדית, לשם תרגום ואישור נוטריוני של מסמכים מגוונים כגון, תעודת התאגדות, תזכיר תקנון של החברה, הסכמים במקרקעין, חוזים מסחריים, הסכמי מכר ורכישה והסכמי שכירות. נוטריון ספרדית מוסמך לבצע את כל הפעולות שבסמכותו של נוטריון, רק בשפה הספרדית בנוסף לעברית.

אישור אפוסטיל מנוטריון מומחה לספרדית

אם אתם זקוקים לייעוץ לגבי שירותי אפוסטיל בבני ברק או זקוקים לתרגום ואישור של מסמכים הקשורים לדיני משפחה עבור שירותי אפוסטיל בסביון בנוגע לצוואות וצווי ירושה, הסכמי ממון וידועים בציבור או צוואה, כדאי לכם להכיר את עורך דין ונוטריון משה סיוון.  הוא מייצג, מייעץ ומתרגם ללקוחות במגוון, של נושאים הקשורים לדיני משפחה, צוואות וצווי ירושה, הסכמי ממון וידועים בציבור. עורך דין משה סיוון מספק שירותי אפוסטיל פ"ת ומתמחה בתרגום וניסוח הסכמים ומסמכים משפטיים.