איכילוב 11 פתח-תקווה, 0508-771721
משרד עורך דין - סיוון משה

פנה אלינו - 0508-771721

שם*:
טלפון*:
אימייל*:
הודעה:

עורך דין צוואות | משה סיון

אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לדמיין את סוף ימיו, ולמרות שלעיתים החיים שלנו עלולים להיראות מייאשים, בסופו של דבר הם חזקים יותר מהכול. עם זאת, כולנו יודעים שבסופו של דבר החיים שלנו יגמרו בשלב מסוים, ואין ספק שכל אחד צריך לערוך צוואה על מנת שלא תיווצר בעיה של חלוקת רכוש אחרי מותו. כל שעליכם לעשות כדי למנוע מריבות בין הילדים שלכם או בין האנשים שלהם אתם חושבים להוריש את הציוד, זה לפנות אל עורך דין צוואות ולהזמין ממנו שירות, כי עורך דין שמוכשר לנושא הזה יוכל לתת לכם שירות טוב.

המשך קריאה...

   

עורך דין מקרקעין | משה סיון

במהלך חיינו אנו נזקקים לא אחת לשירותיו של עורך דין מקרקעין. בעת רכישת דירה חשוב להסתייע בשירותיו של עורך דין מקצועי, אשר יקבל לידיו את חוזה הדירה שרכשנו, יכין את כל המסמכים הדרושים למס שבח וכדומה.

המשך קריאה...

   

חוזה מכירת דירה | משה סיון

חוזה מכירת דירה הוא השלב האחרון שבו מנהלים עורכי הדין את עסקת מכירת הדירה הלכה למעשה, כאשר הצדדים אותם הם מייצגים סיכמו את כל הפרטים החשובים הנוגעים להתחייבותם. מה נכלל בהסכמת שכר הדירה? פרטי שני הצדדים הכוללים בין היתר תעודת זהות, הצהרות שני הצדדים, מהותו של ההסכם, מועד המסירה, פיצויים במקרה שבו אחד הצדדים מפר את העסקה וגורם בכך לביטולה, הסכום שאותו יקבלו שני הצדדים, ולוחות זמנים. ישנם גם סעיפים אחרים שונים שאותם ניתן להתאים בכל מקרה לגופו.

המשך קריאה...

   

עורך דין ירושה | משה סיון

אנו שומעים חדשות לבקרים כי קיימים סכסוכים משפחתיים בנושא ירושות.

המשך קריאה...

   

צו ירושה | משה סיון

צו ירושה הוא צו שעניינו להצהיר על זכויות יורשים, על זהותם ועל חלקם בעיזבון שהותיר הנפטר לאחר לכתו. צו הירושה מנוסח באופן הצהרתי מתוקף הצהרתו על היורשים, אך אינו יוצר את זכותם המהותית לכך. צו הירושה כולל את הסעיפים והנתונים כדלהלן: העובדה בדבר מות המנוח, מועד הפטירה ומקומה, שמותיהם של היורשים וחלקם בעיזבון.

המשך קריאה...

   

בקשה לצו קיום צוואה - משה סיון

ישנם אנשים, הן בעלי ממון והן בעלי קניין רוחני אשר לפני מותם מבקשים להסדיר את ענייניהם הכספיים והעניינים הקשורים ברכושם ולשם כך נועדה הצוואה. על פי רוב, אמון עורך דין לדיני משפחה על עריכת צוואה. הצוואה היא מסמך משפטי לכל דבר ועניין.

המשך קריאה...

   

תרגום משפטי | משה סיון

תרגום משפטי כשמו כן הוא. תרגום של תעודות ומסמכים בעלי תוקף משפטי. בעבר היה ניתן לייחס את תחום התרגום המשפטי למתרגמים מן השורה, אך היום מוסדות וגורמים ממשלתיים בארץ ובעולם דורשים כי המסמכים המשפטיים יעברו תרגום נוטריוני בידי נוטריונים – עורכי דין העוסקים בכך.

המשך קריאה...

   

דיני ירושה | משה סיון

נאמר כי תוקפו של הצו הוא כתוקפו של פסק דין וכן ירושה אשר נערכה מחוץ לגבולות הארץ לא ניתנת לאכיפת בארץ. בנוסף לכך, על פי דיני ירושה במקרים שבהם לא הותיר הנפטר צוואה, מחולקת הירושה שהותיר על פי כללי חוק הירושה. חלוקת הירושה מתבססת על שני כללים עיקריים: האם הנפטר או הנפטרת הותירו אחריהם בן זוג או אם לאו. משרד עורך הדין משה סיוון מתמחה בייחוד בדיני ירושה ובצו ירושה וישמח לעמוד לרשותכם בנושאים הללו.

המשך קריאה...

   

אפוסטיל

 

ראשית נאמר כי אפוסטיל הוא מונח המתאר אישור של רשות מוסמכת במדינה וכן מתאר את בעל התפקיד אשר מאמת את נכונותה של החתימה. האפוסטיל מקורו באמנה בינלאומית שנחתמה בשנת 1961, הנוגעת לביטול אימות מסמכי חוץ ציבוריים. במקומו של האימות מטביעות המדינות החתומות על האמנה "תעודה לפי אמנה" הנקראת אפוסטיל.

המשך קריאה...

   

נוטריון ראש העין - משה סיון

חיפשתם נוטריון ראש העין ?

הגיע הזמן שתקבלו ייעוץ נוטריוני מקצועי – במשרדו של משה סיון אשר מנהל כבר למעלה משלושים וחמש שנים וליווה מאות עד אלפי לקוחות אשר היו זקוקים לייעוץ נוטריוני , תוכלו לקבל את הייעוץ והכוונה על הצד הנכון והמקצועי ביותר.

 

המשך קריאה...

   

נוטריון ברעננה - משה סיון

זקוקים לנוטריון ברעננה ?

עו"ד ונוטריון משה סיון מנהל משרד עורכי דין למעלה מ-35 שנה וכבר ליווה מאות לקוחות אשר היו זקוקים לכל ייעוץ נוטריוני, אישור נוטריוני ותרגום נוטריוני לכל מטרה.

המשך קריאה...

   

עורך דין נוטריון בכפר סבא - משה סיון

מחפשים עורך דין נוטריון בכפר סבא ?

עו"ד ונוטריון משה סיון הינו פעיל בתחום למעלה מ-35 שנה וכבר ליווה מאות לקוחות אשר היו זקוקים לכל ייעוץ נוטריוני על הצד המקצועי והטוב ביותר.

 

המשך קריאה...

   

יפוי כח נוטריוני | משה סיון

יפוי כח הוא בעצם הרשאה לבנק שמתבצעת ע"י אחד מבעלי החשבון אשר מותיר לאדם שאינו בעל החשבון לבצע פעולות בשמו , לרוב בעל החשבון יותיר זאת לקרוב משפחה או אדם שהוא יכול לסמוך עליו היטב.

המשך קריאה...

   

הסכמי ממון | משה סיון

בעבר הרבה מאוד אנשים היו עושים טעות קריטית ולא חותמים על הסכם ממון לפני נישואין.

בימנו 1 מתוך 3 זוגות מתגרש, ובלא מעט מקרים הסוף לא נגמר ברכות, אלא בגירושין מכוערים – בהרבה מאוד ממקרי הגירושין שאינם חתומים על הסכמי ממון, מוצאים אחד מבני הזוג פרצות ודרכים משפטיות להשיג ממון שלא באמת שייך להם.

 

המשך קריאה...

   

תעריף נוטריון - מחירון נוטריון - נוטריון מחיר | משה סיון

הרבה אנשים זקוקים בימנו לשירות של נוטריון מקצועי אבל אינם ידועים כיצד עובד התהליך וכמה הוא עולה .

המשך קריאה...

   

עמוד 1 מ- 4

בניית אתרים anova